Soner Çetin yine duyarlı davrandı

Ramazan Kulle ve eşi Aysel Kulle’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, aileye her türlü desteği vereceklerini belirterek, en kısa zamanda ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 54 yıl boyunca süren şoförlük hayatında hiç kaza yapmayan, hiç trafik cezası olmayan eski Tercüman gazetesi şoförlerinden Ramazan Kulle (89) ve sağlık sorunları yaşayan Aysel Kulle’ye (83) geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Meslek hayatı boyunca 70 ülkede direksiyon sallayan ve örnek şoför olarak kabul edilen Ramazan Kulle’yi Dağlıoğlu Mahallesindeki evinde ziyaret eden Başkan Soner Çetin, sağlık sorunları nedeniyle yürümekte güçlük çeken eşi Aysel Kulle’ye geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Aileye her türlü desteği vereceklerini belirten Başkan Soner Çetin, “Ramazan amca ve eşi Aysel teyzeye sağlık ve huzurlu uzun ömürler diliyorum. Her türlü ihtiyaçlarını karşılamak bizim görevimiz. Arkadaşlarımız bizden sonra ziyaret edecek ve ihtiyaçlarını tespit edecekler. Sonrasında da en kısa sürede gereken yapılacaktır” dedi.

Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Ramazan Kulle, “Eşim yürümekte sıkıntı çekiyor. Akülü araca ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olursanız mutlu oluruz. Buraya kadar gelerek bizi mutlu ettiniz. Allah sizden razı olsun” şeklinde konuştu.

Ramazan Kulle, şoförlük yaptığı 54 yıl boyunca 3 kıtada 70 ülkede TIR kullandığını, hiç kaza yapmadığını ve ceza kaydı bulunmadığını anlatarak, araç kullananlara kurallara uymaları çağrısında bulundu. Aysel-Ramazan Kulle çifti Başkan Soner Çetin’i dualarla uğurladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir