Sandal: Yarınlara daha güzel bir Bayraklı bırakacağız

İzmir’in Bayraklı ilçesinde sıkıntılarını yerinde incelemek ve vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek için uzun müddettir mahalle ziyaretlerini sürdüren Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, iki ayda 15 mahalle gezdi.

Mahalle seyahatleri kapsamında Tepekule Mahallesi sakinleriyle bir ortaya gelen Lider Serdar Sandal’a CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, mahalle muhtarı Songül Tuğcu, belediye bürokratları ve parti yöneticileri eşlik etti. Esnafın meselelerini dinleyen heyet, mahallenin eksiklerini de yerinde tespit ederek tahlil için çalışmaları başlattı. Tepekule Mahallesi ile birlikte, son periyotta ziyaret edilen mahalle sayısı 15’e yükseldi. Ziyaretlerin aralıksız süreceği söz edildi.

“SORUNLARI TEK TEK ÇÖZECEĞİZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Bayraklı’yı sokaktan yönetiyor, talep ve tekliflere birinci ağızdan vakıf oluyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda, ilçemizin 50 yıldır kronik hale gelen problemlerini tek tek tahlile kavuşturuyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Birlik ve dayanışma içinde yarınlara daha hoş bir Bayraklı bırakacağız. Tepekule, bizim için çok değerli bir mahalle. Gerçek planlama ve kentsel dönüşüm çalışmaları ile mahalleye yeni bir vizyon katmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir