“Daha fazlasını yapmak için göreve talibiz”

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı Alper Taban, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri sürecinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Cuma akşamı düzenlenen lansman programıyla yeni devir projelerini kamuoyuna duyuran Lider Taban, bir yandan geleceği planlarken bir yandan da vatandaşların sesine kulak vermeye devam ediyor. Bu kapsamda mahalle mahalle, sokak sokak gezerek ilçe halkıyla buluşan, istişareler yapan Lider Taban, STK ziyaretleriyle de toplumun kanaat başkanlarıyla bir ortaya geliyor.

SAHA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Başkan Taban, seçim beyannamesini açıklamasının akabinde hafta sonu ağır tempoda ziyaret ve programlarını sürdürdü. Yeniceköy Mahallesini ziyaret eden Taban, burada esnaflarla ve vatandaşlarla buluştu. İlçe halkının ağır ilgisi ve sevgi seliyle karşılaşan Taban, ayrıyeten Abhaz Kültür Derneğini de ziyaret ederek dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir ortaya geldi.

“154 PROJEYLE YENİ PERİYODA HAZIRIZ”

Ziyaret ve buluşmalarda hem İnegöl’ün geleceğini inşa edecek projelerini anlatan hem de vatandaşların talep ve tekliflerine kulak veren Lider Taban, “Geride kalan 5 yılda pandemi, sarsıntı, savaşlar, doğal afetler üzere aksiliklere karşın beyanlarımızın yüzde 84’ünü hayata geçirdik. Artık daha uygunlarını, daha fazlasını yapmak için İnegöl her şeye bedel diyerek tekrar misyona talibiz. Vatandaşlarımız niyetimizi biliyor. İşimiz hizmet etmek. Bu fikirle 154 projeyle yeni periyoda hazırız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir